T@TOO OÜ ÜLDTINGIMUSED

 

MÕISTED

 

„Klient“ on füüsiline või juriidiline isik, kes kasutab Veebilehte ja T@too poolt osutatavat teenust.
„T@too“ on T@too OÜ (registrikood: 14923547) asukohaga Põhja pst 4-63, Tartu 50605, Tartumaa, Eesti, kes haldab Veebilehte ja müüb Kliendile Tooteid.
„Veebileht“ on T@too veebipõhine teenus, mille kaudu saab Klient osta Tooteid.
„Tooted“ on tooted või asjad, mille Klient Veebilehe kaudu tellib.

 

 

OMANIK, PAKUTAV TEENUS JA SELLE KASUTAMISEST TULENEVAD KOHUSTUSED

Veebisaidi omanik ja haldaja on T@too. Alljärgnevaga sätestatakse tingimused, mille alusel Klient T@too poolt pakutavat Veebilehte ja teenust saab kasutada. Meie veebisait võimaldab Kliendil soetada eritellimusel valmistatud mototarbeid. Veebilehte ja teenust kasutades annab Klient oma nõusoleku, et ta on tutvunud Veebilehe üldtingimustega ning neist ka aru saanud ja nõustub nende tingimuste poolt talle määratud kohustustega.

 

 

VEEBILEHE KASUTAMISE EELDUSED

Selleks, et T@too Veebilehte ja/või teenust kasutada, peab Klient olema vähemalt 18 aastat vana ning omama legaalset õigust ja vabadust ennast siduda meie Üldtingimustes sätestatud kohustustega. Klient ei tohi kasutada Veebilehte ega meie teenust, kui tal mistahes põhjusel puudub selleks legaalne õigus.

 

Ostu sooritades nõustub Klient sellega, et: (i) ta vastutab selle eest, et ta on enne tellimuse esitamist üksikasjalikult läbi lugenud tellitava Toote kirjelduse ja täpselt aru saanud, mida vastav Toode endas kätkeb; (ii) ta sõlmib T@too’ga õiguslikult siduva lepingu.

Toodete orienteeruvad hinnad on kuvatud Veebilehel ning esitatud eurodes. Toote lõplik hind sõltub Kliendi poolt soovitud Tootele tehtavatest lisamuudatustest; lõplik hind lepitakse Kliendiga kokku enne arve esitamist ning kuni selle hetkeni on T@too’l õigus Toote hinda oma äranägemise järgi muuta.

 

 

TAGASTUSTINGIMUSED

Kui mingil põhjusel Toode ei vasta Kliendi poolt esitatud mõõtudele ja/või tema poolt üle vaadatud ja kinnitatud kavandile, ja/või Toode ei vasta kvaliteedistandardile, siis on Kliendil õigus Toode tagastada ja tema valikul kas (i) saada Toote eest tasutud raha tagasi või (ii) lasta Toode tasuta ümber korrigeerida.

 

 

ÕIGUS MUUTA TEENUSE OSUTAMISE KORDA

T@tool on õigus ilma eelneva teavitamiseta muuta teenuse osutamise korda; õigus peatada teenuse või mis tahes selle osa osutamine, või luua piiranguid teenuse osutamisele. Samuti on T@tool õigus ajutiselt või jäädavalt keelata või piirata teenusele liigipääs ilma kohustuseta seda põhjendada.

 

 

INTELLEKTUAALSE OMANDI, AUTORIÕIGUSTE JA LOGODE OMANDIÕIGUS

Teenus ning kõik selles sisalduv või selle kaudu edastatav materjal, näiteks, kuid mitte ainult pildid, tekst, graafika, logod, mustrid, fotod, videod ning kõik omandiõigusega seonduv on T@too omand, ning seda pole lubatud müüa, rentida, modifitserida, edasi jagada, kopeerida, reprodutseerida, edastada, avalikult esitada, muuta ning sellest luua tuletisteoseid.

Klient kinnitab, et kui ta laeb Veebilehele üles mis tahes sisu (näiteks, kuid mitte ainult disaine, pilte, videosid, fonte, logosid, illustratsioone, kunstiteoseid, teksti), siis ta omab kõiki vastavaid õigusi tema poolt üles laetavat sisu üles laadida. Klient nõustub, et kõike, mida ta Veebilehele üles laeb, võib kasutada Veebilehel avalikult kuvamiseks.

 

 

HÜVITAMINE

Kui Kliendi poolt Veebilehe või osutatava teenuse kasutamisest peaksid T@too’le tekkima mis tahes nõudmised, kaod, lisavastutused või muud kulutused (kaasa arvatud advokaadi kulud) mis tahes kolmanda osapoole poolt, siis Klient on kohustatud need kulutused T@too OÜ’le hüvitama.

 

 

ÕIGUS TEHA ÜLDTINGIMUSTES MUUDATUSI

T@too’l on õigus mis tahes hetkel teha Üldtingimustesse vajaminevaid muudatusi. Sellest tulenevalt on Klient kohustatud Üldtingimusi perioodiliselt üle vaatama ja uuendustega tutvuma. Kui viiakse sisse märkimisväärseid muudatusi, teavitatakse sellest ka Klienti. Kui Klient jätkab peale selle teavituse temale edastamist Veebilehe ja T@too teenuse kasutamist, siis loetakse sisse viidud muudatused Kliendi poolt nõustutuks. Kui Klient ei nõustu sisseviidud muudatustega, siis ei ole ole Kliendil enam õigust Veebilehte ja T@too teenust edasi kasutada.

 

 

TURUNDUSLIKUD E-MAILID JA MUU TAOLINE SISU

Klient nõustub T@too’lt aeg-ajalt saama turunduslikke e-maile ja/või muid taolisi sõnumeid mis tahes meile esitatud infokanalite kaudu (näiteks e-mail, telefonikõned või sõnumid). Kui Klient ei soovi T@too’lt saada taolise sisuga teavitusi, palume Kliendil sellest soovist teada anda e-maili teel: info@racinggear.eu

 

 

ERIMEELSUSTE LAHENDAMINE

 

Siin välja toodud Üldtingimustele, selles sisalduvatele õigustele ja kohustustele, ning mis tahes selle või T@too poolt osutatava teenusega seotud erimeelsuste lahendamisele kohaldatakse vaid Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte, sõltumata kollisiooninormidest. Veebilehte või T@too poolt osutatavat kasutades nõustub Klient mis tahes erimeelsused lahendama Tallinnas, Eestis asuva pädeva kohtu kaudu. Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni konventsiooni kaupade rahvusvahelise ostu-müügi lepingute kohta (CISG) kasutamine on seeläbi välistatud.

JAKK

Spetsifikatsioon:

– Valmistatud eritellimusel vastavalt kliendi mõõtudele
– Kliendi poolt valitud värvid ja logod

 Lehmanahast valmistatud 1.2-1.3 mm paksune kõrgkvaliteetne nahk
– CE level II EN 1621-2 SasTec Back Insert (selja keskosa kaitse) – täpsem kirjeldus: https://www.sas-tec.de/en/products/sc-1-15/
– CE level II EN 1621-1 SasTec Body Armor (õla- ja küünarnukikaitsmed, täpsemate kirjelduste lingid: õlakaitsmed, küünarnukikaitsmed
– Välimised TPR (termoplastiline kumm) lööke pehmendavad õla- ja põlvekaitsmed
– Aramid kiududest (ülisuure kuluvustaluvusega materjal) õmbluste kaitse küünarvartel 
– Kahekordsest nahakihist kaitsesüsteem kriitiliselt tähtsates piirkondades (küünarvarred ja õlad)
– Pehmest neopreenist randme ja hüppeliigese piirkonnad
– Ventilatsiooniavad
– Kvaliteetsed YKK lukud

– Polüestrist võrkvooder
– Aerodünaamiline küür
 
Võimalikud lisad:
 
– 1.0 mm paksune kõrgkvaliteetne kängurunahk – õhem ja kergem, kuid samas vastupidavam kui lehmanahast nahk; lisaks ka pehmem
– Raikala nahast lisakaitsmed küünarvartele ja õlgade taha
– Küünarnuki sliderid
– Eemaldatav vooder
– Vedelikumahuti (aerodünaamilise küüru sees)